Infolinia
Call Center
32 728 30 26

Lataj z Krakowa
do Trapani od 399 zł

1 osoba

Leć do Trapani (TPS) z pozostałych lotnisk w Polsce już od 399,00 PLN

Loty do Trapani

Warszawa
Trapani

od 2020-10-05 do 2021-03-30
od 199.00 zł
Warszawa - Alicante

 

Bilety lotnicze Kraków - Trapani Sycylia.

Trapani to doskonały punkt wypadowy do zwiedzenia Erice, wysp Egadzkich, San Vito Lo Capo, rezerwatu Lo Zingaro jak całej zachodniej części Sycylii. Jest stąd wszędzie blisko, a przy tym miasto jest spokojne, czyste i warte spędzenia tu kilku dni. (Źródło: www.jedziemynasycylie.pl)

Bezpośrednie loty z Krakowa do Trapani oferują tanie linie Ryanair. Połączenia odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałki oraz piątki. Wyloty z krakowskich Balic startują o godz 12:35, planowane lądowanie w Trapani o godz 15:10. Powrotne loty z Trapani do Krakowa także 2 razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) o godz 09:45-12:10. W sezonie letnim 2020 połączenia są zawieszone. Zapraszamy do rezerwacji tanich biletów lotniczych na trasie Kraków - Trapani online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Rezerwacja lotów Rayaner - tanio szybko i bezpiecznie.

Aktualne loty Kraków(KRK) - Trapani (TPS)

Wylot
Czas podróży: 19h 0m / 2 przesiadki
2020-12-19 12:50 Kraków (KRK)
2020-12-20 07:50 Trapani (TPS)
1
FR 7305
2020-12-19 12:50 Kraków (KRK)
2020-12-19 15:20 Cagliari (CAG)
FR
2
FR 7749
2020-12-19 19:25 Cagliari (CAG)
2020-12-19 20:55 Mediolan (BGY)
FR
3
FR 4650
2020-12-20 06:10 Mediolan (BGY)
2020-12-20 07:50 Trapani (TPS)
FR
Przylot
Czas podróży: 13h 10m / 2 przesiadki
2020-12-26 11:00 Trapani (TPS)
2020-12-27 01:10 Kraków (KRK)
1
AP 453
2020-12-26 11:00 Trapani (TPS)
2020-12-26 12:50 Mediolan (MXP)
AP
2
FR 1440
2020-12-26 17:40 Mediolan (MXP)
2020-12-26 19:30 Palermo (PMO)
FR
3
FR 6865
2020-12-26 21:45 Palermo (PMO)
2020-12-27 00:10 Kraków (KRK)
FR
Lot Kraków - Trapani 1
Cena: 486 PLN
Wylot
Czas podróży: 5h 45m / 1 przesiadka
2020-12-21 12:20 Kraków (KRK)
2020-12-21 18:05 Trapani (TPS)
1
FR 6877
2020-12-21 12:20 Kraków (KRK)
2020-12-21 14:10 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 4650
2020-12-21 16:25 Mediolan (BGY)
2020-12-21 18:05 Trapani (TPS)
FR
Przylot
Czas podróży: 13h 10m / 2 przesiadki
2020-12-26 11:00 Trapani (TPS)
2020-12-27 01:10 Kraków (KRK)
1
AP 453
2020-12-26 11:00 Trapani (TPS)
2020-12-26 12:50 Mediolan (MXP)
AP
2
FR 1440
2020-12-26 17:40 Mediolan (MXP)
2020-12-26 19:30 Palermo (PMO)
FR
3
FR 6865
2020-12-26 21:45 Palermo (PMO)
2020-12-27 00:10 Kraków (KRK)
FR
Lot Kraków - Trapani 2
Cena: 494 PLN
Wylot
Czas podróży: 5h 45m / 1 przesiadka
2020-12-21 12:20 Kraków (KRK)
2020-12-21 18:05 Trapani (TPS)
1
FR 6877
2020-12-21 12:20 Kraków (KRK)
2020-12-21 14:10 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 4650
2020-12-21 16:25 Mediolan (BGY)
2020-12-21 18:05 Trapani (TPS)
FR
Przylot
Czas podróży: 30h 55m / 2 przesiadki
2020-12-31 09:20 Trapani (TPS)
2021-01-01 17:15 Kraków (KRK)
1
FR 4651
2020-12-31 09:20 Trapani (TPS)
2020-12-31 11:00 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 4535
2021-01-01 10:40 Mediolan (BGY)
2021-01-01 12:25 Eindhoven (EIN)
FR
3
FR 5891
2021-01-01 14:25 Eindhoven (EIN)
2021-01-01 16:15 Kraków (KRK)
FR
Lot Kraków - Trapani 3
Cena: 515 PLN
Wylot
Czas podróży: 20h 35m / 1 przesiadka
2020-12-23 12:20 Kraków (KRK)
2020-12-24 08:55 Trapani (TPS)
1
FR 6877
2020-12-23 12:20 Kraków (KRK)
2020-12-23 14:10 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 4650
2020-12-24 07:15 Mediolan (BGY)
2020-12-24 08:55 Trapani (TPS)
FR
Przylot
Czas podróży: 13h 10m / 2 przesiadki
2020-12-26 11:00 Trapani (TPS)
2020-12-27 01:10 Kraków (KRK)
1
AP 453
2020-12-26 11:00 Trapani (TPS)
2020-12-26 12:50 Mediolan (MXP)
AP
2
FR 1440
2020-12-26 17:40 Mediolan (MXP)
2020-12-26 19:30 Palermo (PMO)
FR
3
FR 6865
2020-12-26 21:45 Palermo (PMO)
2020-12-27 00:10 Kraków (KRK)
FR
Lot Kraków - Trapani 4
Cena: 529 PLN
Wylot
Czas podróży: 5h 45m / 1 przesiadka
2020-12-21 12:20 Kraków (KRK)
2020-12-21 18:05 Trapani (TPS)
1
FR 6877
2020-12-21 12:20 Kraków (KRK)
2020-12-21 14:10 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 4650
2020-12-21 16:25 Mediolan (BGY)
2020-12-21 18:05 Trapani (TPS)
FR
Przylot
Czas podróży: 33h 50m / 2 przesiadki
2020-12-26 11:00 Trapani (TPS)
2020-12-27 21:50 Kraków (KRK)
1
AP 453
2020-12-26 11:00 Trapani (TPS)
2020-12-26 12:50 Mediolan (MXP)
AP
2
W6 5503
2020-12-26 20:20 Mediolan (MXP)
2020-12-26 21:10 Londyn (LTN)
W6
3
FR 1813
2020-12-27 17:25 Londyn (LTN)
2020-12-27 20:50 Kraków (KRK)
FR
Lot Kraków - Trapani 5
Cena: 535 PLN
Wylot
Czas podróży: 5h 45m / 1 przesiadka
2020-12-21 12:20 Kraków (KRK)
2020-12-21 18:05 Trapani (TPS)
1
FR 6877
2020-12-21 12:20 Kraków (KRK)
2020-12-21 14:10 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 4650
2020-12-21 16:25 Mediolan (BGY)
2020-12-21 18:05 Trapani (TPS)
FR
Przylot
Czas podróży: 32h 25m / 2 przesiadki
2020-12-27 08:15 Trapani (TPS)
2020-12-28 17:40 Kraków (KRK)
1
FR 4651
2020-12-27 08:15 Trapani (TPS)
2020-12-27 09:55 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 7453
2020-12-27 20:10 Mediolan (BGY)
2020-12-27 22:00 Katania (CTA)
FR
3
FR 2727
2020-12-28 14:15 Katania (CTA)
2020-12-28 16:40 Kraków (KRK)
FR
Lot Kraków - Trapani 6
Cena: 551 PLN
Wylot
Czas podróży: 19h 0m / 2 przesiadki
2020-12-19 12:50 Kraków (KRK)
2020-12-20 07:50 Trapani (TPS)
1
FR 7305
2020-12-19 12:50 Kraków (KRK)
2020-12-19 15:20 Cagliari (CAG)
FR
2
FR 7749
2020-12-19 19:25 Cagliari (CAG)
2020-12-19 20:55 Mediolan (BGY)
FR
3
FR 4650
2020-12-20 06:10 Mediolan (BGY)
2020-12-20 07:50 Trapani (TPS)
FR
Przylot
Czas podróży: 8h 10m / 1 przesiadka
2020-12-27 08:15 Trapani (TPS)
2020-12-27 17:25 Kraków (KRK)
1
FR 4651
2020-12-27 08:15 Trapani (TPS)
2020-12-27 09:55 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 6876
2020-12-27 14:35 Mediolan (BGY)
2020-12-27 16:25 Kraków (KRK)
FR
Lot Kraków - Trapani 7
Cena: 564 PLN
Wylot
Czas podróży: 5h 45m / 1 przesiadka
2020-12-21 12:20 Kraków (KRK)
2020-12-21 18:05 Trapani (TPS)
1
FR 6877
2020-12-21 12:20 Kraków (KRK)
2020-12-21 14:10 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 4650
2020-12-21 16:25 Mediolan (BGY)
2020-12-21 18:05 Trapani (TPS)
FR
Przylot
Czas podróży: 8h 10m / 1 przesiadka
2020-12-27 08:15 Trapani (TPS)
2020-12-27 17:25 Kraków (KRK)
1
FR 4651
2020-12-27 08:15 Trapani (TPS)
2020-12-27 09:55 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 6876
2020-12-27 14:35 Mediolan (BGY)
2020-12-27 16:25 Kraków (KRK)
FR
Lot Kraków - Trapani 8
Cena: 573 PLN
Wylot
Czas podróży: 5h 45m / 1 przesiadka
2020-12-21 12:20 Kraków (KRK)
2020-12-21 18:05 Trapani (TPS)
1
FR 6877
2020-12-21 12:20 Kraków (KRK)
2020-12-21 14:10 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 4650
2020-12-21 16:25 Mediolan (BGY)
2020-12-21 18:05 Trapani (TPS)
FR
Przylot
Czas podróży: 29h 20m / 2 przesiadki
2020-12-26 11:00 Trapani (TPS)
2020-12-27 17:20 Kraków (KRK)
1
AP 453
2020-12-26 11:00 Trapani (TPS)
2020-12-26 12:50 Mediolan (MXP)
AP
2
FR 8737
2020-12-26 21:40 Mediolan (MXP)
2020-12-26 22:45 Londyn (STN)
FR
3
FR 2436
2020-12-27 13:00 Londyn (STN)
2020-12-27 16:20 Kraków (KRK)
FR
Lot Kraków - Trapani 9
Cena: 570 PLN
Wylot
Czas podróży: 19h 0m / 2 przesiadki
2020-12-26 12:50 Kraków (KRK)
2020-12-27 07:50 Trapani (TPS)
1
FR 7305
2020-12-26 12:50 Kraków (KRK)
2020-12-26 15:20 Cagliari (CAG)
FR
2
FR 7749
2020-12-26 19:25 Cagliari (CAG)
2020-12-26 20:55 Mediolan (BGY)
FR
3
FR 4650
2020-12-27 06:10 Mediolan (BGY)
2020-12-27 07:50 Trapani (TPS)
FR
Przylot
Czas podróży: 22h 5m / 2 przesiadki
2020-12-28 18:30 Trapani (TPS)
2020-12-29 17:35 Kraków (KRK)
1
FR 4651
2020-12-28 18:30 Trapani (TPS)
2020-12-28 20:10 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 4667
2020-12-29 11:05 Mediolan (BGY)
2020-12-29 12:40 Bari (BRI)
FR
3
FR 2723
2020-12-29 14:40 Bari (BRI)
2020-12-29 16:35 Kraków (KRK)
FR
Lot Kraków - Trapani 10
Cena: 585 PLN